Skip to content

Bodemonderzoeken voor DBFM Scholen van Morgen nv

De Vlaamse Gemeenschap startte in 2012 met het unieke programma ‘Scholen van Morgen’ een grote inhaalbeweging voor onze schoolinfrastructuur.

Klant
DBFM Scholen van Morgen nv
Locatie
Vlaanderen & Brussel
Periode
2012-2016
Diensten
technisch verslag, oriënterend bodemonderzoek, beschrijvend bodemonderzoek, bodemsaneringsproject, inventaris gevaarlijke afvalstoffen

DBFM-programma voor ontwerp, nieuwbouw, financiering en onderhoud

Dit DBFM-programma omvat zowel het ontwerp (Design), de nieuwbouw en/of renovatie (Build), de financiering (Finance) en het onderhoud (Maintain) van in totaal ongeveer 200 scholen gedurende 30 jaar.

Partnerschap tussen publieke en private sector voor scholen

De publieke partner School Invest nv (Agentschap voor Infrastructuur in het Onderwijs en Participatiemaatschappij Vlaanderen) en de private partner FScholen nv (AG Real Estate en BNP Paribas Fortis) vormen samen de DBFM-vennootschap Scholen van Morgen nv. Het raamcontract met Sweco Belgium bestaat erin om in de periode 2012-2016, binnen het DBFM-programma, voor ongeveer 140 scholen in Vlaanderen en Brussel alle vereiste bodemonderzoeken uit te voeren.

Technisch verslag en bodemonderzoeken door Sweco

Sweco zorgt voor de opmaak van het technisch verslag in het kader van het grondverzet bij de realisatie van nieuwbouw en renovatie, en voor de opmaak van oriënterend bodemonderzoek wegens het vaststellen van het zakelijk recht bij de aanwezigheid van Vlarebo-activiteiten. Wanneer er verontreinigingen worden vastgesteld, maken we beschrijvende bodemonderzoeken op om de saneringsnoodzaak te bepalen en stellen we indien nodig bodemsaneringsprojecten op. Verder wordt in het geval van afbraak van bestaande schoolgebouwen een inventaris gevaarlijke afvalstoffen opgemaakt.

Foto: © AG Real Estate

Hoe kunnen we je helpen?

Hoe kunnen wij je bedrijf helpen? Een team van experts staat voor je klaar om te zien hoe wij je kunnen helpen met je vraag. Bij het indienen van dit formulier zal iemand van ons team contact met je opnemen. Dit formulier is alleen bedoeld voor meer informatie over onze Sweco bedrijfsoplossingen.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Drop bestanden hier of
    Max. bestandsgrootte: 50 MB.
      U kunt uw toestemming op elk moment intrekken via de uitschrijflink in onze e-mails.