
Eerstesteenlegging nieuwbouw Provinciale Campus Maasmechelen
Het nieuwe schooljaar betekent ook het startschot van de werken aan het schoolgebouw van de Provinciale Campus Maasmechelen. Sweco bestudeert de nieuwbouw en Arteum Architects verzorgt het architecturaal ontwerp.
Uitbreiding van de campus in Eisden door Consortium Faber
Het project van 11 miljoen euro werd na een architectuurwedstrijd toegewezen aan het Consortium Faber, bestaande uit Sweco, Arteum Architects en de aannemers Houben en Driesen. Alle getoonde simulaties en animaties in deze reportage van TV Limburg werden gerealiseerd door Sweco en Arteum Architects.
Nieuwbouw van 7.700 m2 voor technisch- en volwassenenonderwijs
De campus in Eisden breidt uit met een nieuwbouw van 7.700 m2, waarin vier werkplaatsen en zes multifunctionele ateliers voor het technisch- en volwassenenonderwijs worden ondergebracht. Zo’n 400 leerlingen en 4.000 cursisten zullen tegen eind 2021 dankbaar gebruik maken van de nieuwe faciliteiten.
MEER INFO
Website PCVO Limburg
Overig nieuws

Sweco organiseert evenement tijdens New European Bauhaus Festival in Brussel
Lees meer

Vergroeningsscan voor bedrijven: van analyse naar investering – webinar on demand
Lees meer

CCS in de praktijk: lessen uit industriële projecten
Lees meer
